Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-28.12.11р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 26 грудня 2011 року № 763
м. Сокаль

Про створення комісії по проведенню
інвентаризації наявності грошових коштів,
основних засобів, малоцінних необоротних
матеріальних активів та матеріалів в
райдержадміністрації

На підставі Інструкції по бухгалтерському обліку в установах і організаціях, що знаходяться на державному бюджеті, від 10 березня 1987 року №61:

1.Створити комісію по проведенню інвентаризації наявності грошових коштів, основних засобів, малоцінних необоротних матеріальних активів та матеріалів в райдержадміністрації згідно з додатком.

2.Голові комісії забезпечити проведення інвентаризації наявності грошових коштів, основних засобів, малоцінних необоротних матеріальних активів та матеріалів в райдержадміністрації з 26 грудня до 30 грудня 2011 року.

3.Індексацію основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів за 2011 рік не проводити.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації М.Христинич.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше