Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 01.02.2018 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОРУЧЕННЯ

29 січня 2018 року м.Сокаль №3/02-06

На виконання рішення сесії Сокальської районної ради від 22 грудня 2017 року №442 “Про створення Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області “Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району” та у зв’язку із внесенням змін до Положення про відділ освіти Сокальської районної державної адміністрації Львівської області, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 23 січня 2018 року №40:

Р.Монастирському

1.Внести зміни у кошторисні призначення по КПКВКМБ 0211000 “Освіта” та 0215031 “Утримання та навчально-тренувально робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл” з метою передачі на фінансування закладів освіти до Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області “Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району”.

ТЕРМІН: до 30 січня 2018 року

М.Мисаку

2.Надати головному розпоряднику коштів Сокальській районній державній адміністрації:

2.1.Розрахунки по КПКВКМБ 0211061 “Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіта” в розрізі КЕКВ.

ТЕРМІН: до 30 січня 2018 року

2.2.Перелік рахунків відкритих в УДКСУ у Сокальському районі на Комунальну установу Сокальської районної ради Львівської області “Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району”.

ТЕРМІН: до 30 січня 2018 року

2.3.Копію контракту між директором Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області “Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району” та Сокальською районною радою.

ТЕРМІН: до 30 січня 2018 року

2.4.Копію Статуту Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області “Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району”.

ТЕРМІН: до 30 січня 2018 року

3.Контроль за виконання доручення залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше