Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 23.01.2018 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

22 січня 2018 року м.Сокаль № 36

Про заходи щодо забезпечення

мобілізаційної готовності техніки

підприємств, установ, організацій

на території Сокальського району

в 2018 році

Відповідно до Закону України «Про оборону України», статті 15 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2000 року №1921 «Про затвердження Положення про військово-транспортний обов’язок», з метою перевірки технічного стану транспортних засобів та їх готовності до передачі військовим формуванням на період мобілізації та у воєнний час:

1.Затвердити план перевірки технічного стану транспортних засобів та їх готовності до передачі військовим формуванням на період мобілізації та у воєнний час підприємств, організацій та установ Сокальського району Львівської області на 2018 рік, що додається.

2. Військовому комісару Сокальського РВК М.Лисаку:

2.1.Довести план перевірки технічного стану транспортних засобів та їх готовності до передачі військовим формуванням на період мобілізації та у воєнний час підприємств, організацій та установ Сокальського району Львівської області на 2018 рік до виконавців.

2.2.Провести перевірку готовності автотранспортної, дорожньо-будівельної, підйомно-транспортної техніки, що передається до складу військових формувань на період мобілізації та у воєнний час із автотранспортних підприємств і організацій Сокальського району згідно із затвердженим планом.

2.3.Для організації та безпосереднього проведення перевірки залучати представників відповідних військових частин.

2.4.Про результати перевірки готовності транспортних засобів до передачі військовим формуванням на період мобілізації та у воєнний час проінформувати голову Сокальської райдержадміністрації.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації В.Левандовську.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше