Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 19.01.2018 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

16 січня 2018 року м.Сокаль № 31

Про розроблення детального плану території для будівництва і обслуговування культової та допоміжних будівель, необхідних для забезпечення діяльності релігійної організації /громади с.Стаївка УГКЦ Архистратига Михаїла/ в селі Стаївка Корчівської сільської ради (за межами населеного пункту)

Відповідно до статті 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 13 Закону України «Про основи містобудування», статей 10, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року №290 «Про затвердження порядку розроблення містобудівної документації», розглянувши звернення релігійної громади УГКЦ Архистратига Михаїла села Стаївка від 9 січня 2018 року, взявши до уваги рішення Корчівської сільської ради від 7 вересня 2017 року №191:

1.Замовити розроблення детального плану території для будівництва і обслуговування культової та допоміжних будівель, необхідних для забезпечення діяльності релігійної організації /громади с.Стаївка УГКЦ Архистратига Михаїла/ в селі Стаївка Корчівської сільської ради (за межами населеного пункту).

2.Розроблений та погоджений у встановленому порядку детальний план території з результатами громадського обговорення подати для затвердження районній державній адміністрації.

3.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 12 червня 2017 року №219 «Про виготовлення детального плану території для розташування транскордонного центру діалогу Корчмин – Стаївка з будівництвом каплиці в селі Стаївка Корчівської сільської ради (за межами населеного пункту)».

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше