Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 08.12.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

4 грудня 2017 року м.Сокаль № 537

Про затвердження нової редакції Положення

про Сокальський районний центр соціальних

служб для сім`ї, дітей та молоді

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 року №573 «Про затвердження Загального положення про центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді», постанови Кабінету Міністрів України від 19 липня 2017 року №528 «Про внесення змін до Загального положення про центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді»:

1.Затвердити у новій редакції Положення про Сокальський районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, що додається.

2.Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови Сокальської районної державної адміністрації від 6 листопада 2013 року №489 "Про затвердження нової редакції Положення про Сокальський районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді", від 10 серпня 2015 року №236 "Про внесення змін до Положення про Сокальський районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді", від 18 серпня 2017 року №329 "Про внесення змін до Положення про Сокальський районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді".

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов`язків.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше