Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 29.12.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

28 грудня 2017 року м.Сокаль № 601

Про надання дозволу (згоди) Сайчуку П.Г. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться на вул.Вокзальна, 10 в с.Заставне на території Угнівської міської ради Сокальського району (за межами населеного пункту)

Керуючись статтями 17, 79-1, 122 Земельного кодексу України, статтями 25, 56 Закону України «Про землеустрій», статтями 6, 21, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», розглянувши заяву орендаря земельної ділянки Сайчука П.Г. від 9 листопада 2017 року про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо поділу земельної ділянки:

1.Надати дозвіл (згоду) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,8850 га (кадастровий номер – 4624810900:07:000:0002), яка знаходиться на вул.Вокзальна, 10 в с.Заставне на території Угнівської міської ради Сокальського району (за межами населеного пункту) і перебуває в оренді Сайчука П.Г.

2.Розроблену та погоджену у встановленому порядку технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки подати для затвердження районній державній адміністрації.

3.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше