Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 29.12.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

28 грудня 2017 року м.Сокаль № 591

Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с.Волиця Двірцівської сільської ради Сокальського району Львівської області

Керуючись статтями 17, 173 Земельного кодексу України, статтями 6, 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 25, 46 Закону України «Про землеустрій», відповідно до затвердженого рішенням сесії Двірцівської сільської ради від 26 липня 2016 року №103 генерального плану села Волиця, розглянувши клопотання Двірцівської сільської ради від 7 листопада 2017 року №403/02-21 про розгляд та погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Волиця Двірцівської сільської ради виготовленого ПП «УГП - ГРУП»:

1.Погодити проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с.Волиця Двірцівської сільської ради Сокальського району Львівської області.

2.Відділу організаційної роботи та інформаційної діяльності апарату районної державної адміністрації (Н.Перегінець) забезпечити оприлюднення розпорядження на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації.

3.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше