Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-26.12.11р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 22 грудня 2011 року № 756
м. Сокаль

Про затвердження містобудівного обґрунтування
можливості розташування нових виробничих
і адміністративно – побутових будівель
виробничо-складського комплексу в селі Острів

Відповідно до п.1 ст.20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.13 Закону України «Про основи містобудування», розглянувши рішення Х сесії VІ скликання Острівської сільської ради від 2 грудня 2011 року №275 та звернення від 20 грудня 2011 року №1438 про затвердження містобудівного обгрунтування можливості розташування нових виробничих і адміністративно-побутових будівель виробничо-складського комплексу в селі Острів:

1. Затвердити містобудівне обґрунтування розташування нових виробничих і адміністративно-побутових будівель виробничо-складського комплексу в селі Острів.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації В.Катерину.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше