Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 15.12.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

11 грудня 2017 року м.Сокаль № 554

Про комплекс заходів щодо реалізації ялинок

та охорони хвойних насаджень від вирубування

у передноворічний період 2018 року

Відповідно до статей 6, 13, 16, 21, Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Лісового кодексу України, на виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 01 грудня 2017 року №1172/0/5-17 "Про комплекс заходів щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень від вирубування у передноворічний період 2018 року", з метою запобігання незаконному вирубуванню хвойних насаджень у лісових масивах району в передноворічний період 2018 року та впорядкування централізованої реалізації новорічних ялинок:

1.Утворити районний штаб для організації і проведення охоронних заходів щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень від вирубування у передноворічний період 2018 року (надалі - районний штаб) у складі згідно з додатком.

2.Рекомендувати Сокальському відділенню поліції Червоноградського відділу поліції ГУ Національної поліції у Львівській області (В.Звадюк) під час нагляду за дорожнім рухом на території Сокальського району проводити перевірки транспортних засобів щодо законності перевезення новорічних ялинок. У разі виявлення порушень винних осіб притягувати до відповідальності.

3.Рекомендувати Сокальському відділенню поліції Червоноградського відділу поліції ГУ Національної поліції у Львівській області (В.Звадюк), міським, селищній та сільським радам проводити спільні перевірки щодо законності реалізації ялинок.

4.Рекомендувати Сокальському ДЛГП "Галсільліс" (М.Дем`янович), міським, селищному та сільським головам:

4.1.Відпуск новорічних ялинок проводити з обов’язковим маркуванням пластиковими бирками або самоклеючими стрічками із штрих-кодом.

4.2.До 18 грудня 2017 року утворити торгівельні пункти у спеціально визначених місцях біля садиб лісництв, розсадників, уздовж автошляхів району, на ринках сіл, селища та міст для реалізації ялинок.

4.3.Заготівлю ялинок здійснювати на спеціально вирощених для цієї мети плантаціях, а також за рахунок дерев, що підлягають вирубці, при проведенні рубок формування і оздоровлення лісів.

5.Сокальському ДЛГП "Галсільліс" (М.Дем`янович):

5.1.Провести в засобах масової інформації роз’яснювальну роботу серед населення щодо вимог природоохоронного законодавства та порядку купівлі новорічних ялинок.

5.2.Проводити рейди по виявленню фактів незаконного вирубування у лісових насадженнях лісового фонду району, особливо на ділянках хвойних лісових культур у масивах, що прилягають до населених пунктів.

6.Районному штабу до 20 січня 2018 року інформувати Сокальську районну державну адміністрацію щодо стану виконання розпорядження.

7.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації І.Задолинну.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше