Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 14.12.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

8 грудня 2017 року м.Сокаль № 548

Про внесення змін до розпорядження

голови районної державної адміністрації

від 20 червня 2011 року №362

У зв’язку з кадровими змінами:

1.Внести зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 20 червня 2011 року №362 «Про затвердження комісії з питань надання житлових субсидій, державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям та пільг», затвердивши склад комісії з питань надання житлових субсидій, державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям та пільг у новій редакції, що додається.

2.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 19 грудня 2016 року №514 «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 20 червня 2011 року №362».

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації І.Задолинну.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше