Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 21.11.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

15 листопада 2017 року м.Сокаль № 506

Про затвердження Паспорта

бюджетної програми на 2017 рік

Відповідно до статей 6, 13, 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 20 Бюджетного кодексу України, статті 18 прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України, правил складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 26 серпня 2014 року №836 «Про паспорти бюджетних програм», розпоряджень голови Сокальської районної державної адміністрації від 26 липня 2017 року №291 «Про уточнення призначень», від 14 листопада 2017 року №503 «Про уточнення призначень»:

1.Затвердити Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2017 рік, у новій редакції, за кодом програмної класифікації видатків та кредитування, що додається:

0316324 Будівництво та придбання житла для окремих категорій населення.

2.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації І.Задолинну.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше