Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 21 травня 2007 року № 223
м. Сокаль

Про призначення відповідального
за прийом іноземних делегацій, груп
та окремих іноземців і проведення роботи з ними

Відповідно до розділів ХІХ, ХХ “Порядку організації та забезпечення режиму секретності в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях” затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 жовтня 2003 року № 1561-12:

1. Призначити Бойка Василя Івановича, першого заступника голови райдержадміністрації, відповідальним за прийом іноземних делегацій, груп та окремих іноземців і проведення роботи з ними.

2. Розпорядження голови райдержадміністрації від 29 липня 2005 року №307 “Про призначення відповідального за прийом іноземних делегацій, груп та окремих іноземців і проведення роботи з ними” вважати таким, що втратило чинність.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Олексій Кінах


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше