Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 09.11.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

3 листопада 2017 року м.Сокаль № 478

Про готовність територіально-господарського

комплексу Сокальського району до роботи

в осінньо-зимовий період 2017-2018 року

Відповідно до статей 6, 20 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, на виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 26 жовтня 2017 року №15 “Про готовність територіально-господарського комплексу Сокальського району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року”:

1.Відділу житлово - комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури райдержадміністрації продовжувати моніторинг та координацію проведення заходів Програми “Дороги Сокальщини на 2015-2017 роки” та заходів з утримання доріг.

2.Рекомендувати директорам житлово-комунальних підприємств району, керівникам бюджетних установ, головам місцевих рад вжити заходів щодо забезпечення безперебійного проходження опалювального сезону 2017-2018 років.

3.Рекомендувати головами місцевих рад району та Службі автомобільних доріг у Львівській області активізувати роботу по заготівлі матеріалів на утримання автомобільних доріг загального користування та по укладенню договорів на залучення сторонньої техніки для розчистки доріг під час складних погодних умов.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації І.Задолинну.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше