Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 09.11.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

3 листопада 2017 року м.Сокаль № 473

Про роботу управління соціального захисту

населення Сокальської райдержадміністрації

та Сокальського районного територіального

центру соціального обслуговування

(надання соціальних послуг) за 9 місяців 2017 року

Відповідно до статей 6, 23 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, на виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 26 жовтня 2017 року №16 “Про роботу управління соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації та Сокальського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за 9 місяців 2017 року”:

1.Управлінню соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації (В.Огінський):

1.1.Посилити роз’яснювальну роботу серед населення району стосовно змін до законодавства в частині надання державних соціальних допомог та компенсацій.

1.2.Вжити заходів для забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення на засадах відкритості, прозорості та ефективності шляхом реалізації державних та місцевих цільових програм у сфері соціального захисту населення.

2.Сокальському районному територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (Т.Бугай) продовжити роботу щодо надання якісних соціальних послуг особам похилого віку та особам з інвалідністю від 18 років.

3.Контроль за виконанням розпорядженням покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації І.Задолинну.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше