Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 24.10.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

23 жовтня 2017 року м.Сокаль № 449

Про початок опалювального сезону

2017/18 років для населення

та інших категорій споживачів

Відповідно до статтей 6, 20 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Закону України "Про житлово-комунальні послуги", беручи до уваги розпорядження Львівської обласної державної адміністрації від 09 жовтня 2017 р. №939/0/5-17 "Про початок опалювального сезону 2017/18 років":

1.Встановити початок опалювального сезону 2017/18 років для населення та інших категорій споживачів Сокальського району з 24 жовтня 2017 року.

2.Міським головам, начальникам структурних підрозділів Сокальської районної державної адміністрації, директорам комунальних підприємств:

2.1.Надавати відділу житлово-комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури райдержадміністрації на електронну пошту jkg.sokal.rda@ukr.net інформацію про початок запуску котелень та його завершення, до стовідсоткової подачі теплоносія споживачам, за формою, згідно з додатком 1.

2.2.Надавати відділу житлово-комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури райдержадміністрації інформацію про виникнення аварійних ситуацій на об’єктах житлово-комунального господарства у невідкладному порядку за формою, згідно з додатком 2.

3.Відділу організаційної роботи та інформаційної діяльності райдержадміністрації (Н.Перегінець) довести зміст розпорядження до установ та громадськості району.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації І.Задолинну.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше