Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 10.10.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

4 жовтня 2017 року м.Сокаль № 409

Про внесення змін у додаток

до розпорядження голови районної

державної адміністрації

від 10 жовтня 2012 року №541

Керуючись статтями 6, 21 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статтями 33, 34 Закону України «Про карантин рослин» від 30.06.1993 року №3348-XII (із внесеними змінами та доповненнями), відповідно до наказу Міністерства аграрної політики України від 29 листопада 2006 року №716 "Про затвердження переліку регульованих шкідливих організмів", враховуючи подання Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області від 27 вересня 2017 року №001 "Про скасування карантинного режиму по регульованому шкідливому організму "ризоманія цукрових буряків":

1.Внести зміни у додаток до розпорядження голови районної державної адміністрації від 10 жовтня 2012 року №541 "Про запровадження карантинного режиму по регульованому шкідливому організму, ризоманії цукрових буряків, та заходах боротьби з ним" та викласти перелік карантинних зон по регульованому шкідливому організму, ризоманії цукрових буряків, на території Опільської та Телязької сільських рад у новій редакції згідно з додатком.

2.Скасувати карантинний режим по регульованому шкідливому організму "ризоманія цукрових буряків" на території Телязької сільської ради с.Теляж фермерське господарство "Хомяк С.М." в урочищі "За залізною дорогою" на площі 12,0 га, запроваджений розпорядженням голови районної державної адміністрації від 10 жовтня 2012 року №541 "Про запровадження карантинного режиму по регульованому шкідливому організму, ризоманії цукрових буряків, та заходах боротьби з ним".

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації І.Задолинну.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше