Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 09.10.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

3 жовтня 2017 року м.Сокаль № 408

Про відзначення у Сокальському районі

75-річчя створення Української повстанської

армії та Дня захисника України

Відповідно до статей 6, 13, 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", враховуючи постанову Верховної Ради України від 22 грудня 2016 року №1807-VIII «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2017 році», рішення Львівської обласної ради від 11 травня 2017 року №452 «Про проголошення 2017 року на Львівщині Роком Української Повстанської Армії», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 25 вересня 2017 року №901/0/5-17 «Про відзначення 75-річчя створення Української повстанської армії та Дня захисника України», з метою забезпечення належної організації та проведення у 2017 році заходів з відзначення Року УПА, вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню українському народові, та зважаючи на історичне значення діяльності Української повстанської армії у боротьбі за незалежність України:

1.Створити організаційний комітет з відзначення 75-річчя створення Української повстанської армії та Дня захисника України у складі згідно з додатком.

2.Затвердити План заходів з відзначення 75-річчя створення Української повстанської армії та Дня захисника України, що додається.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов`язків.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше