Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 13.10.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОРУЧЕННЯ

11 жовтня 2017 року м.Сокаль №23/02-06

В.Огінський, О.Тимчак, Г.Федаш, О.Міщук, А.Мисик

1.Надати представника від установи для виявлення та перевірки фактів щодо неналежного стану утримання та виховання дітей у Благодійній організації Благодійний фонд “Соціально - реабілітаційний центр опіки дітей “Дитячі стежинки“ .

Термін: до 12 жовтня 2017 року

2.Забезпечити проведення перевірки стану утримання та виховання дітей у Благодійній організації Благодійний фонд “Соціально - реабілітаційний центр опіки дітей “Дитячі стежинки“.

Термін: до 12 жовтня 2017 року

В.Огінський

3.За результатами проведеної перевірки підготувати узагальнюючу довідку для подальшого інформування департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації.

Термін: до 17 жовтня 2017 року

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше