Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 29.09.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

25 вересня 2017 року м.Сокаль № 395

Про надання дозволу на виготовлення детального плану території для будівництва теплоенергостанції в с.Корчів Корчівської сільської ради (за межами населеного пункту)

Керуючись статтями 6, 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтею 13 Закону України «Про основи містобудування», статтями 10, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статтею 17 Земельного кодексу України, наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року №290 «Про затвердження порядку розроблення містобудівної документації», враховуючи рішення сесії Корчівської сільської ради від 7 вересня 2017 року №168 та лист ТзОВ «Львівська Генерація» від 18 вересня 2017 року №5 про виготовлення детального плану території:

1.Замовити виготовлення детального плану території для будівництва теплоенергостанції в с.Корчів Корчівської сільської ради (за межами населеного пункту).

2.Розроблений та погоджений у встановленому порядку детальний план території з результатами громадських слухань подати для затвердження районній державній адміністрації.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації І.Задолинну.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше