Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 15 травня 2007 року № 213
м. Сокаль

Про створення комісії по атестації
бурякоприймальних пунктів, що здійснюватимуть заготівлю
цукрових буряків для виробництва цукру квоти “А”

На виконання Закону України “Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру” /п.5 ст.2/, наказу Мінагрополітики України від 13 травня 2005 року № 201 “Про затвердження типових умов господарських договорів між цукровими заводами, бурякосіючими господарствами та іншими суб’єктами бурякоцукрового комплексу незалежно від форм власності щодо вирощування та закупівлі цукрових буряків для виробництва цукру квоти “А”, доручення голови Львівської обласної державної адміністрації від 27 січня 2007 року № 14 “Про додаткові заходи щодо посилення державного контролю бурякоцукрової галузі області в 2007 році” та з метою запобігання утворення пристосованих бурякоприймальних пунктів без відповідних умов заготівлі цукрових буряків відповідно до вимог держстандартів і законодавства України:

1. Утворити комісію по атестації бурякоприймальних пунктів, що здійснюють заготівлю цукрових буряків на території району для виробництва цукру квоти “А” у складі згідно з додатком.

2. Комісії здійснити перевірку готовності бурякоприймальних пунктів згідно з Положенням про атестацію бурякоприймальних пунктів до 15 вересня 2007 року.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації О. Зарічну.

Олексій Кінах


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше