Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 19.09.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

14 вересня 2017 року м.Сокаль № 383

Про виділення коштів на фінансування

Програми пропагування Сокальського району

на території України та за кордоном:

культурний розвиток Сокальського району у 2017 році

Відповідно до статей 6, 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розглянувши лист відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Cокальської районної державної адміністрації від 08.09.2017 року №407/01-24, у відповідності до Програми пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району у 2017 році, затвердженої рішенням сесії Сокальської районної ради від 26 липня 2017 року №366 "Про внесення змін в Програму пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району у 2017":

1.Виділити відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської райдержадміністрації кошти, передбачені Програмою пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району у 2017 році, на фінансування проведення:

1.1.Свята української молоді, присвяченого митрополиту А.Шептицькому, а саме:

- проведення конкурсів, оплати концерту артистів, витрат на пальне, закупівлю сувенірів у сумі 25,0 тис. грн.

1.2.Встановлення меморіальної таблиці А.П’ясецькому у с.Реклинець, а саме:

- виготовлення меморіальної таблиці, друкованої продукції, організацію концерту у сумі 25,0 тис. грн.

1.3.Урочистої академії, присвяченої В.Матюку, а саме:

- виготовлення буклетів та іншої друкованої продукції про В.Матюка у сумі 10,0 тис. грн.

2.Начальнику фінансового управління райдержадміністрації Г.Леоновій проводити фінансування Програми відповідно до помісячного розпису асигнувань районного бюджету та поданих заявок відділом з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської райдержадміністрації.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше