Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 23.08.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

18 серпня 2017 року м.Сокаль № 331

Про внесення змін у додаток

до розпорядження голови

райдержадміністрації

від 2 лютого 2001 року №38

У зв’язку з кадровими змінами в районній державній адміністрації:

1.Внести зміни у додаток до розпорядження голови районної державної адміністрації від 2 лютого 2001 року №38 «Про створення постійно-діючої робочої групи для проведення перевірок суб`єктів підприємницької діяльності, які здійснюють операції з металобрухтом» та викласти склад постійно-діючої робочої групи для проведення перевірок суб`єктів підприємницької діяльності, які здійснюють операції з металобрухтом у новій редакції згідно з додатком.

2.Визнати таким, що втратив чинність, пункт 1 розпорядження голови райдержадміністрації від 10 червня 2014 року №144 «Про внесення змін у розпорядження голови райдержадміністрації від 2 лютого 2001 року №38».

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації І.Задолинну.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше