Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 21.08.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

15 серпня 2017 року м.Сокаль № 325

Про виготовлення детального плану території частини господарського двору в селі Сілець, присілок Солтиси Сілецької сільської ради за межами населеного пункту)

Відповідно до статей 6, 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 13 Закону України «Про основи містобудування», статей 10, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року №290 «Про затвердження порядку розроблення містобудівної документації», враховуючи рішення Сілецької сільської ради від 23 грудня 2016 року №254, розглянувши заяву власника нерухомого майна Вартовника І.М. від 7 серпня 2017 року про дозвіл на виготовлення детального плану:

1.Замовити виготовлення детального плану території частини господарського двору в селі Сілець, присілок Солтиси Сілецької сільської ради (за межами населеного пункту).

2.Фінансування робіт із розроблення детального плану території провести за рахунок власника нерухомого майна.

3.Розроблений та погоджений у встановленому порядку детальний план території з результатами громадського обговорення подати на затвердження районній державній адміністрації.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації І.Задолинну.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше