Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 08.08.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОРУЧЕННЯ

8 серпня 2017 року м.Сокаль №20/02-06

На виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 28 липня 2017 року №12 "Про звернення громадян, які надійшли до Сокальської районної державної адміністрації за перше півріччя 2017 року":

Керівникам структурних підрозділів

райдержадміністрації

1.Надалі забезпечувати належний контроль за вчасним розглядом звернень громадян, не допускати формального підходу до вирішення питань, викладених у зверненнях.

ТЕРМІН: ПОСТІЙНО

2.Посилити персональну відповідальність за належну організацію роботи із зверненнями громадян.

ТЕРМІН: ПОСТІЙНО

Г.Васьків

3.Розмістити інформацію про звернення громадян, які надійшли до Сокальської районної державної адміністрації за перше півріччя 2017 року, на веб-сайті районної державної адміністрації та надіслати до відома органам місцевого самоврядування.

ТЕРМІН: 15 СЕРПНЯ 2017 РОКУ

4.Контроль за виконанням доручення покласти на керівника апарату районної державної адміністрації В.Білець.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше