Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 20.07.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

17 липня 2017 року м.Сокаль № 272

Про призначення відповідального за

застосування електронного цифрового підпису

у відділі надання адміністративних послуг

Сокальської районної державної адміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законів України «Про адміністративні послуги», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)», постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 року №137 «Деякі питання спрощення порядку надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Порядку застосування електронного цифрового підпису органами державної влади, органами місцевого самоврядування, установами та організаціями державної форми власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року №1452 (зі змінами) та з метою отримання послуг електронного цифрового підпису в Акредитованому центрі сертифікації ключів органів юстиції України:

1.Призначити відповідальним за застосування електронного цифрового підпису у відділі надання адміністративних послуг Сокальської районної державної адміністрації начальника відділу надання адміністративних послуг районної державної адміністрації Ваврів Світлану Анатоліївну.

2.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Сокальської районної державної адміністрації від 9 жовтня 2015 року №305 «Про призначення відповідального за застосування електронного цифрового підпису у відділі надання адміністративних послуг Сокальської районної державної адміністрації».

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації І.Задолинну.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше