Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 07.07.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

3 липня 2017 року м.Сокаль № 256

Про внесення змін у додаток до

розпорядження голови районної

державної адміністрації

від 20 жовтня 2005 року № 456

У зв’язку з кадровими змінами:

1.Внести зміни у додаток до розпорядження голови районної державної адміністрації від 20 жовтня 2005 року №456 "Про Координаційну раду з питань розвитку підприємництва Сокальської районної державної адміністрації" та викласти склад Координаційної ради з питань розвитку підприємництва Сокальської районної державної адміністрації у новій редакції згідно з додатком.

2.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 17 квітня 2015 року №108 "Про внесення змін у додаток до розпорядження голови районної державної адміністрації від 20 жовтня 2005 року № 456».

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації І.Задолинну.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше