Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 22.06.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

16 червня 2017 року м.Сокаль № 233

Про виконання бюджету Сокальського

району за І квартал 2017 року

Відповідно до статті 6 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, на виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 30 травня 2017 року №5 “Про виконання бюджету Сокальського району за І квартал 2017 року”:

1.Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Г.Леонова) щомісячно проводити аналіз виконання планових завдань із надходження платежів до місцевих бюджетів, інформувати Сокальське відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області про стан виконання бюджету району в розрізі платежів та місцевих рад.

2.Сокальському відділенню Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області (Н.Жолудєва) забезпечувати системну координацію роботи з іншими органами виконавчої влади щодо залучення додаткових коштів до місцевих бюджетів, вживати заходів щодо покращення динаміки надходжень до бюджетів усіх рівнів. Спільно з органами місцевого самоврядування забезпечити збільшення надходжень до бюджету району податків і зборів за рахунок активізації претензійно-позовної роботи з ліквідації заборгованості, посилення роботи з платниками податків з викриття схем ухиляння від сплати платежів до бюджету та інших заходів.

3.Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (В.Огінський), Сокальському відділенню Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області (Н.Жолудєва), відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості райдержадміністрації (Н.Лагода), фінансовому управлінню райдержадміністрації (Г.Леонова) заслухати підприємства - боржники, зосередивши увагу на скороченні обсягів недоїмки зі сплати податків і платежів до місцевих бюджетів та збільшенні надходжень податку на доходи фізичних осіб через зменшення кількості СГД, які виплачують заробітну плату нижче мінімальної. Заслухати суб’єкти підприємницької діяльності, які декларують нульові або мінімальні зобов’язання з акцизного податку з реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів із залученням міських, селищного, сільських голів.

4.Рекомендувати міським, селищному, сільським головам та голові районної ради встановити контроль за роботою суб’єктів підприємницької діяльності в частині сплати акцизного податку на роздрібну торгівлю підакцизних товарів, не допускати випадків безоплатного використання суб’єктами господарювання земельних ділянок, водних об’єктів, цілісних майнових комплексів та іншого майна.

5.Межирічанському, Перв’ятицькому, Смиківському, Угнівському місцевим головам прийняти рішення на виконання висновків фінансового управління в частині внесення змін до бюджету по факту недоотримання доходів більше, ніж на 15%.

6.Зобов’язати керівників бюджетних установ та рекомендувати міським, селищному, сільським головам:

6.1.Дотримуватись жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилити фінансово – бюджетну дисципліну.

6.2.Забезпечити виконання вимог статті 77 Бюджетного кодексу України в частині врахування в першочерговому порядку потреби в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати та проведення розрахунків за енергоносії.

6.3.Визначити напрями удосконалення мережі бюджетних установ та упорядкування штатної чисельності працівників у межах затверджених асигнувань на оплату праці. Забезпечити зменшення питомої ваги осіб, які працюють на неповному посадовому окладі. Скоротити непершочергові (непріоритетні) видатки.

6.4.Забезпечити дотримання лімітів споживання енергоносіїв і житлово-комунальних послуг у натуральних показниках. Визначити найбільш енергозатратні об’єкти в бюджетних установах та здійснити заходи щодо зменшення витрат на їх утримання. Не допускати кредиторської заборгованості з проплат за енергоносії.

7.Головному лікарю КЗСРРЛО "Сокальська центральна районна лікарня" Р.Шведу забезпечити зменшення додаткової потреби на заробітну плату по закладах охорони здоров’я, забезпечити виконання заходів по оптимізації витрат та мережі закладів охорони здоров’я. Розробити додаткові заходи по економії теплопостачання в натуральних показниках та заробітній платі. Не допускати кредиторської заборгованості протягом року.

8.Головному спеціалістові загального відділу апарату райдержадміністрації Г.Васьків оприлюднити на офіційному веб – сайті райдержадміністрації інформацію про виконання бюджету Сокальського району за І квартал 2017 року.

9.Про виконання розпорядження начальникам відділів, управлінь та місцевим головам повідомити райдержадміністрацію до 25 червня 2017 року.

10.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови

районної державної адміністрації І.Р.ЗАДОЛИННА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше