Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 06.06.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

31 травня 2017 року м.Сокаль № 213

Про організацію проведення обліку дітей

та роботи щодо охоплення навчанням дітей

і підлітків шкільного віку в Сокальському

районі в 2017 році

Відповідно до статей 6, 13, 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 35 Закону України «Про освіту», статей 6, 18 Закону України «Про загальну середню освіту», Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2000 року №646, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 19 травня 2008 року №449/0/5-08 «Про вдосконалення контролю за охопленням навчанням і вихованням дітей та підлітків шкільного віку в районах і містах Львівської області», з метою повного і своєчасного обліку дітей і підлітків шкільного віку, дотримання конституційних вимог щодо охоплення їх навчанням для здобуття повної загальної середньої освіти:

1.Забезпечити виконання Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2000 року № 646.

2.Відділу освіти районної державної адміністрації (Р.Монастирський), службі у справах дітей районної державної адміністрації (Г.Федаш), Сокальському відділенню поліції Червоноградського відділу поліції ГУ Національної поліції у Львівській області (В.Звадюк) розробити спільні заходи щодо охоплення навчанням дітей та підлітків шкільного віку для здобуття повної загальної середньої освіти.

3.Координацію роботи з обліку дітей та підлітків шкільного віку доручити відділу освіти районної державної адміністрації (Р.Монастирський).

4.Затвердити перелік територій обслуговування, закріплених за загальноосвітніми навчальними закладами району, що додається.

5.Призначити уповноважених для виконання роботи, пов’язаної з обліком дітей і підлітків шкільного віку з числа працівників:

- міських, селищної та сільських рад району згідно з додатком 1;

- загальноосвітніх навчальних закладів згідно з додатком 2;

- дільничних офіцерів поліції Сокальського відділення поліції Червоноградського відділу поліції ГУ Національної поліції у Львівській області згідно з додатком 3.

6.Утворити робочу групу з питань організації обліку дітей і підлітків шкільного віку у складі згідно з додатком 4.

7.Голові робочої групи до 10 червня 2017 року провести настановчу нараду для членів робочої групи з питань організації обліку дітей і підлітків шкільного віку в районі.

8.Міським, селищному та сільським головам району:

8.1.Організувати на підставі списків первинного обліку громадян, що зберігаються у підприємствах житлового господарства, правліннях житлово-будівельних кооперативів, об’єднань (товариств) співвласників багатоквартирних будинків, роботу щодо складання списків дітей і підлітків шкільного віку за встановленою формою, окремо на дітей, яким до 1 вересня поточного року виповнюється 5 років, дітей і підлітків, яким до 1 вересня поточного року виповнюється 6-18 років, (на кожен рік народження окремо) в розрізі мікрорайонів шкіл в електронному вигляді та два примірники в друкованому вигляді.

8.2.Провести звірку вулиць, які закріплені за підприємствами житлового господарства та школами, і до 10 червня 2017 року подати у відділ освіти районної державної адміністрації діючий реєстр житлового фонду району, надати повну інформацію про дислокацію приватних, відомчих будинків, гуртожитків, житлово-будівельних кооперативів.

8.3.Подати складені та узгоджені у встановленому порядку списки у відділ освіти районної державної адміністрації до 10 серпня 2017 року.

9.Відділу освіти районної державної адміністрації (Р.Монастирський):

9.1.Подати уточнені списки дітей і підлітків шкільного віку на затвердження у районну державну адміністрацію до 30 серпня 2017 року.

9.2.Затвердженні списки дітей і підлітків шкільного віку подати закладам освіти району згідно з їх закріпленням за територіями обслуговування до 31 серпня 2017 року.

9.3.Забезпечити на підставі поданих списків перевірку навчання учнів у загальноосвітньому навчальному закладі до навчального закладу до 5 вересня 2017 року.

9.4.Сформувати списки учнів, які здобувають загальну середню освіту в інших навчальних закладах, до 10 вересня 2017 року.

9.5.Сформувати списки учнів, місце навчання яких не встановлено, та подати їх у службу у справах дітей районної державної адміністрації до 15 вересня 2017 року.

10.Службі у справах дітей районної державної адміністрації (Г.Федаш) надавати необхідну допомогу закладам освіти в організації обліку дітей і підлітків шкільного віку, що проживають на території району, та до 10 жовтня 2017 року подати голові робочої групи розширену інформацію про дітей, місце навчання яких не встановлено.

11.Міським, селищному та сільським головам району, службі у справах дітей районної державної адміністрації (Г.Федаш) підготувати звіти про проведення обліку дітей і підлітків шкільного віку в районі та подати голові робочої групи до 10 жовтня 2017 року.

12.Головному лікарю КЗ СРР ЛО "Сокальська центральна районна лікарня" Р.Шведу забезпечити організацію обліку та складання списків дітей і підлітків шкільного віку з вадами розумового та фізичного розвитку, а також тих, які не можуть навчатися за висновками обласної психолого-медико-педагогічної консультації.

13.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови

районної державної адміністрації І.Р.ЗАДОЛИННА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше