Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 02.06.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

29 травня 2017 року м.Сокаль № 212

Про відзначення 525-річчя

козацького руху в Україні

Відповідно до статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження Львівської обласної державної адміністрації від 24 квітня 2017 року №314/0/5-17 «Про відзначення 525-річчя козацького руху в Україні», з метою відзначення на належному рівні 525-річчя козацького руху в Україні, 425-ліття українського реєстрового козацтва, відродження історичної пам’яті про визначних постатей козацького руху, які походили з території Львівщини, популяризації серед громадськості козацьких традицій, утвердження і поширення серед учнівської та студентської молоді ідеї лицарства та захисту української землі, а також враховуючи значний внесок козацьких організацій у військово-патріотичне виховання молоді:

1.Затвердити план заходів з відзначення 525-річчя козацького руху в Україні, 425-ліття українського реєстрового козацтва, що додається.

2.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації В.Білець.

Перший заступник голови

районної державної адміністрації І.Р.ЗАДОЛИННА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше