Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 29.05.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

23 травня 2017 року м.Сокаль № 195

Про затвердження Комплексного плану

заходів щодо профілактики кишкових інфекцій

у Сокальському районі на 2017-2021 роки

Керуючись статтями 2, 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи пункт 10 Положення про департамент охорони здоров’я обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації від 9 грудня 2013 року №879/0/5-13, на виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 29 березня 2017 року №235/0/5-17 «Про затвердження Комплексного плану заходів щодо профілактики кишкових інфекцій у Львівській області на 2017-2021 роки», з метою запобігання виникненню та ліквідації вогнищ захворюваності на гострі кишкові інфекції у Сокальському районі:

1.Затвердити Комплексний план заходів щодо профілактики кишкових інфекцій у Сокальському районі на 2017-2021 роки, що додається.

2.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації В.Білець.

Перший заступник голови

районної державної адміністрації І.Р.ЗАДОЛИННА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше