Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 19.05.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

16 травня 2017 року м.Сокаль № 192

Про організацію обліку дітей

дошкільного віку

Відповідно до пункту 2 статті 11, пункту 2 статті 19 Закону України «Про дошкільну освіту», статей 6, 42 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», інструктивно-методичного листа Міністерства освіти і науки України від 4 жовтня 2007 року №1/9-583 «Про систему роботи з дітьми, які не відвідують дошкільні навчальні заклади», листа Міністерства освіти і науки України від 7 травня 2007 року №1/9-263 «Про організацію обліку дітей дошкільного віку» та наказу Головного управління освіти і науки від 14 червня 2007 року №511 «Про організацію обліку дітей дошкільного віку»:

1.Закріпити території обслуговування за дошкільними, навчально-виховними комплексами та навчальними закладами (в населених пунктах, де відсутні дошкільні навчальні заклади) для проведення щорічного обліку дітей дошкільного віку згідно з додатками 1 та 2.

2.Призначити відповідальними за проведення обліку дітей дошкільного віку завідувачів дошкільних навчальних закладів, директорів та заступників директорів навчальних закладів відповідно до розподілу території обслуговування.

3.Відповідальним за проведення обліку дітей дошкільного віку забезпечити організацію роботи по обліку дітей дошкільного віку на закріпленій території.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації В.Білець.

Перший заступник голови

районної державної адміністрації І.Р.ЗАДОЛИННА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше