Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 18.05.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

13 травня 2017 року м.Сокаль № 179

Про призначення відповідальних за ведення обліку,

зберігання і використання документів, що містять

службову інформацію

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року №736 «Про затвердження Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 19 січня 2017 року №40/0/5-17 «Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, в обласній державній адміністрації», розпорядження голови Сокальської районної державної адміністрації від 7 лютого 2017 року №50 «Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, в районній державній адміністрації»:

1.Головному спеціалісту загального відділу апарату районної державної адміністрації (Г.Васьків) забезпечити приймання та реєстрацію документів з грифом «Для службового користування», крім документів, зазначених у пункті другому цього розпорядження, а в структурних підрозділах, посадовими особами, відповідальними за даний напрям роботи.

2.Відділу взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної, юридичної роботи та запобігання і виявлення корупції апарату районної державної адміністрації (О.Величко) забезпечити приймання та реєстрацію документів з грифом «Для службового користування», які містять відмітки «Літер «М», а в структурних підрозділах, посадовими особами відповідальними за даний напрям роботи.

3.Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови Сокальської районної державної адміністрації від 6 липня 1999 року №292 «Про конфіденційну інформацію, що є власністю держави» та від 6 листопада 2002 року №633 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 6 липня 1999 року №292».

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації В.Білець.

Перший заступник голови

районної державної адміністрації І.Р.ЗАДОЛИННА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше