Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 18.05.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОРУЧЕННЯ

ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

12 травня 2017 року м.Сокаль №12/02-06

На виконання доручення Львівської обласної державної адміністрації від 6 квітня 2017 року №39/0/6-17, з метою спрощення бюджетних процедур, переведення розпорядників, одержувачів бюджетних коштів на систему дистанційного обслуговування "Клієнт казначейства – Казначейство":

В.Білець

1.Підготувати зміни до Програми підтримки органів виконавчої влади на 2017 рік, передбачивши видатки на придбання обладнання для забезпечення функціонування робочих місць системи дистанційного обслуговування "Клієнт казначейства – Казначейство".

Термін: до 1 липня 2017 року

В.Білець, М.Паську, Г.Леоновій, Р.Монастирському, Р.Шведу, В.Огінському, М.Михайлюк, О.Тарасюку, А.Мандрику, Г.Федаш,

Т.Бугай, О.Міщуку, А.Крупнику, головам місцевих рад

2.Укласти з органом казначейства договір на обслуговування через систему дистанційного обслуговування "Клієнт казначейства – Казначейство", згенерувати ключі електронного цифрового підпису та отримати інсталяційний пакет.

Термін: до 1 серпня 2017 року

3.Забезпечити впровадження 100% обслуговування через систему дистанційного обслуговування "Клієнт казначейства – Казначейство".

Термін: до 1 листопада 2017 року

4.Про проведену роботу інформувати фінансове управління Сокальської районної державної адміністрації.

Термін: до 3 листопада 2017 року

С.Ковалик

5.Сприяти запровадженню електронної форми обслуговування клієнтів, укладенню договорів із розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів на обслуговування через систему дистанційного обслуговування "Клієнт казначейства – Казначейство".

Термін: до 1 листопада 2017 року

6.Контроль за виконанням доручення залишаю за собою.

Перший заступник голови

районної державної адміністрації І.Р.ЗАДОЛИННА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше