Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 18.04.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

12 квітня 2017 року м.Сокаль № 133

Про затвердження комплексних заходів

з попередження масового поширення

грипу і гострих респіраторних інфекцій

серед населення району на 2017-2021 роки

Відповідно до статей 6, 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 10 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", статті 40 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", на виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 13 березня 2017 року №186/0/5-17 "Про затвердження комплексних заходів з попередження масового поширення грипу і гострих респіраторних інфекцій серед населення області на 2017-2021 роки":

1.Затвердити комплексні заходи з попередження масового поширення грипу і гострих респіраторних інфекцій серед населення області на 2017-2021 роки (надалі – Комплексні заходи), що додаються.

2.Міським, селищному, сільським головам району, відділу освіти райдержадміністрації (Р.Монастирський) в період епідемії грипу та гострих респіраторних інфекцій (надалі - ГРІ) при відсутності 20 і більше відсотків в окремому колективі хворих на ГРІ дітей у дошкільних навчальних закладах та учнів загальноосвітніх шкіл, шкіл-інтернатів усіх типів та форм власності за поданням Червоноградського міськрайонного відділу ДУ "Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України" або управління Держпродспоживслужби у Сокальському районі призупиняти навчально-виховний процес.

3.Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Г.Леонова) щорічно до 2021 року передбачати кошти на реалізацію Комплексних заходів при розробленні проектів бюджету.

4.Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації забезпечити виконання Комплексних заходів та щорічно до 15 листопада впродовж 2017-2021 років інформувати Червоноградський міськрайонний відділ ДУ "Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України" про хід їх виконання.

5.В.о.завідувача Червоноградського міськрайонного відділу ДУ "Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України" (Н.Терех) забезпечити подання до ДУ "Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України" узагальненої інформації про хід виконання Комплексних заходів щорічно до 20 листопада впродовж 2017-2021 років.

6.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації В.Білець.

Перший заступник голови

районної державної адміністрації І.Р.ЗАДОЛИННА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше