Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 13.04.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

10 квітня 2017 року м.Сокаль № 131

Про надання дозволу Сокальському споживчому товариству на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування об’єкту торгівлі (магазину з об’єктом громадського харчування) на території Тудорковицької сільської ради (за межами с.Тудорковичі)

Керуючись статтями 22, 25 Земельного Кодексу України, статтями 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 3, 5, 11 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтями 25, 55 Закону України «Про землеустрій», розглянувши лист Сокальського споживчого товариства, яке просить надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,38 га для обслуговування об’єкту торгівлі (магазину з об’єктом громадського харчування) на території Тудорковицької сільської ради (за межами с.Тудорковичі):

1.Надати дозвіл Сокальському споживчому товариству на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,38 га для обслуговування об’єкту торгівлі (магазину з об’єктом громадського харчування) на території Тудорковицької сільської ради (за межами с.Тудорковичі).

2.Рекомендувати Сокальському споживчому товариству звернутися у ліцензовану землевпорядну організацію для виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування об’єкту торгівлі (магазину з об’єктом громадського харчування).

3.Розроблений та погоджений у встановленому порядку проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування об’єкту торгівлі (магазину з об’єктом громадського харчування) подати на затвердження районній державній адміністрації.

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови

районної державної адміністрації І.Р.ЗАДОЛИННА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше