Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 12.04.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

6 квітня 2017 року м.Сокаль № 119

Про надання громадянам дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Переспівської сільської ради

Керуючись статтями 17, 22, 25 Земельного Кодексу України, статтями 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 3, 5, 7, 8, 9, 11 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтею 49-1 Закону України «Про землеустрій»:

1.Надати громадянам, згідно з додатком, дозволи на виготовлення проектів землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Переспівської сільської ради.

2.Рекомендувати громадянам, згідно з додатком, звернутися до суб’єкта господарювання, який має у своєму складі сертифікованих інженерів-землевпорядників, для виготовлення проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Переспівської сільської ради.

3.Розроблені у встановленому порядку проекти землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Переспівської сільської ради подати на погодження районній державній адміністрації.

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови

районної державної адміністрації І.Р.ЗАДОЛИННА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше