Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 05.04.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

3 квітня 2017 року м.Сокаль № 106

Про затвердження Положення про забезпечення режиму секретності під час прийому іноземних делегацій, груп та окремих іноземців в районній державній адміністрації

Відповідно до статей 5, 18, 33 Закону України «Про державну таємницю», статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2013 року №939-дск «Про затвердження Порядку організації та забезпечення режиму секретності в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах в установах і організаціях», з метою забезпечення режиму секретності під час міжнародного співробітництва в районній державній адміністрації:

1.Затвердити Положення про забезпечення режиму секретності під час прийому іноземних делегацій, груп та окремих іноземців в районній державній адміністрації, що додається.

2.Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації забезпечити дотримання вимог цього Положення.

3.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 28 листопада 2011 року №678 «Про затвердження Положення про порядок охорони службової інформації під час прийому іноземців».

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації В.Білець.

Перший заступник голови

районної державної адміністрації І.Р.ЗАДОЛИННА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше