Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 31.03.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

31 березня 2017 року м.Сокаль № 105

Про внесення змін до договорів оренди

водних об’єктів загальнодержавного значення

Керуючись законами України «Про місцеві державні адміністрації», «Про аквакультуру», Водним кодексом України, наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 28 травня 2013 року №236 «Про затвердження Методики визначення розміру плати за надані в оренду водні об’єкти», на виконання пункту 3 розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 14 листопада 2013 року №803/0/5-13 «Про затвердження Порядку надання у користування на умовах оренди водних об`єктів, розташованих на території Львівської області», на виконання пункту 3 доручення заступника голови Львівської обласної державної адміністрації від 6 березня 2017 року №4:

1.Внести зміни до договорів оренди водних об’єктів загальнодержавного значення, укладених між Сокальською районною державною адміністрацією та особами, згідно з додатком, в частині орендної плати та обов’язків орендаря у відповідності до пункту 3 розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 14 листопада 2013 року №803/0/5-13.

2.Відділу взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної, юридичної роботи та запобігання і виявлення корупції апарату районної державної адміністрації підготувати додаткові угоди до договорів оренди водних об’єктів загальнодержавного значення, укладених між Сокальською районною державною адміністрацією та особами, згідно з додатком.

3.Доручити від імені Сокальської райдержадміністрації укласти додаткові угоди до договорів оренди водних об’єктів загальнодержавного значення першому заступнику голови районної державної адміністрації І.Задолинній.

4.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 29 травня 2014 року №126 “Про внесення змін до договорів оренди водних об’єктів загальнодержавного значення”.

5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації І.Задолинну.

Перший заступник голови

районної державної адміністрації І.Р.ЗАДОЛИННА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше