Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 31.03.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

27 березня 2017 року м.Сокаль № 99

Про організацію безкоштовного харчування дітей,

батьки яких загинули на шахті “ВП “Степова””

На виконання законів України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, “Про державний бюджет України на 2017 рік”, спільного наказу Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України від 1 червня 2005 року №242/329 “Про затвердження порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах”, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2016 року №896 “Про затвердження Порядку виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб)”, листа Сокальського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, яким висловлено прохання розглянути питання щодо забезпечення безкоштовним харчуванням вихованця Себечівського НВК “ЗШ І-ІІ ст. – дитячий садок” Михнича Д.В. та ученицю Хлівчанської ЗШ І-ІІІ ст. Бігун Х.І., сім’ї яких взято під соціальний супровід у зв’язку зі складними життєвими обставинами, а саме втратою годувальників сім’ї під час вибуху на шахті “ВП “Степова””:

1.Забезпечити з 27 березня 2017 року безкоштовним харчуванням:

- вихованця Себечівського НВК “ЗШ І-ІІ ст. – дитячий садок” Михнича Дмитра Васильовича, 17 вересня 2013 року народження, жителя с.Себечів Сокальського району;

- ученицю Хлівчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Бігун Христину Іванівну, 3 жовтня 2007 року народження, жительку с.Хлівчани Сокальського району.

2.Відділу освіти Сокальської райдержадміністрації (Р.Монастирський) забезпечити безкоштовне харчування дітей, сім’ї яких взяті під соціальний супровід у зв’язку зі складними життєвими обставинами, а саме втратою годувальників сім’ї Михнича Василя Миколайовича та Бігуна Івана Петровича під час вибуху на шахті “ВП “Степова”” 2 березня 2017 року, передбачивши на це відповідні кошти.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації В.Білець.

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше