Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-06.12.11р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 2 грудня 2011 року № 696
м. Сокаль

Про виконання заходів щодо забезпечення
безперешкодного доступу осіб з обмеженими
фізичними можливостями до об`єктів громадського
та житлового призначення за 2011 рік

Для виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 30 листопада 2011 року №40 “Про виконання заходів щодо забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до об`єктів громадського та житлового призначення за 2011 рік ”:

1.Начальникам управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації забезпечити чітке виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 1 лютого 2011 року №51 в частині п.4, щоквартального до 1 числа місяця, що настає за звітним періодом, інформувати управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

2.Рекомендувати Сокальському міському голові Б.Зарічному забезпечити доступність в підпорядкованих абонементських відділах комунальних підприємств та виконання заходів з пониження бордюр на вулицях м.Сокаля.

3.Начальнику управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації В.Огінському протягом І кварталу 2012 року підготувати інформацію з доступності в органах місцевого самоврядування району та висвітлити її на нараді голів місцевих рад.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше