Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 17.03.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

13 березня 2017 року м.Сокаль №88

Про оголошення конкурсу на визначення

автомобільних перевізників для роботи

на приміських автобусних маршрутах

загального користування, що не виходять

за межі Сокальського району

Відповідно до статей 6, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 43, 44, 45, 46 Закону України "Про автомобільний транспорт", постанов Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року №1081 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування", від 18 лютого 1997 року №176 "Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту", з метою забезпечення прозорості проведення конкурсів з визначення перевізників на автобусних маршрутах загального користування та впорядкування автотранспортного обслуговування населення району шляхом створення рівних умов для роботи всіх суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері автомобільного транспорту, обмеження монополізму та розвитку конкуренції, враховуючи лист Департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку облдержадміністрації від 1 березня 2017 року №1-1/1012-2:

1.Оголосити конкурс на визначення автомобільних перевізників для роботи на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Сокальського району, згідно з додатком.

2.При проведенні конкурсу керуватись постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року №1081 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування" (із змінами і доповненнями).

3.Відділу житлово-комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури райдержадміністрації подати в засоби масової інформації та розмістити на офіційному сайті Сокальської районної державної адміністрації оголошення про проведення конкурсу на визначення автомобільних перевізників для роботи на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Сокальського району.

4.Відділу житлово-комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації приймати документи на участь у конкурсі від перевізників-претендентів.

5.Термін дії договору, який укладається з перевізником - переможцем конкурсу, становить п`ять років.

6.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації І.Задолинну.

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше