Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-06.12.11р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 2 грудня 2011 року № 695
м. Сокаль

Про стан функціонування дитячого
будинку сімейного типу та прийомних
сімей на території Сокальського району

Для виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 30 листопада 2011 року №39 “Про стан функціонування дитячого будинку сімейного типу та прийомних сімей на території Сокальського району”:

1.Сокальському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (І.Дещаківський), службі у справах дітей Сокальської райдержадміністрації (Г.Федаш):

1.1.Активізувати інформаційну кампанію щодо популяризації сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

1.2.Продовжити роботу щодо соціального захисту дітей, реалізації права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на сімейні форми влаштування у прийомні сім’ї та дитячий будинок сімейного типу.

1.3.Здійснювати контроль за умовами проживання та виховання дітей у прийомних сім’ях та дитячому будинку сімейного типу.

1.4.Забезпечити виконання «Цільової соціальної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Сокальському районі», затвердженої розпорядженням голови Сокальської райдержадміністрації від 25 листопада 2009 року №554.

1.5.Забезпечити своєчасне виявлення сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, з`ясувати причини, що привели до такого стану та взяти їх під соціальний супровід.

2.Комунальному закладу Сокальської районної ради Львівської області “Сокальська центральна районна лікарня” (А.Каліщук) проводити двічі на рік медичні огляди прийомних дітей та дітей-вихованців і здійснювати диспансерний нагляд за ними.

3.Відділу у справах молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації (Я.Тарасюк) щороку забезпечувати прийомних дітей та дітей-вихованців пільговим оздоровленням.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше