Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 17.03.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОРУЧЕННЯ

13 березня 2017 року м.Сокаль №7/02-06

На виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 7 березня 2017 року №3 "Про стан виконання розпоряджень та доручень голови облдержадміністрації у структурних підрозділах райдержадміністрації за 2016 рік":

Керівникам структурних підрозділів

райдержадміністрації

1.Надалі вживати вичерпних заходів щодо безумовного виконання контрольованих документів. Підвищувати вимогливість і рівень персональної відповідальності посадових осіб за якістю і своєчасністю виконання завдань, визначених розпорядженнями і дорученнями голови облдержадміністрації, відповідно до своїх повноважень.

ТЕРМІН: ПОСТІЙНО

Г.Васьків

2.Оприлюднити на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації інформацію про стан виконання розпоряджень та доручень голови облдержадміністрації у структурних підрозділах райдержадміністрації за 2016 рік.

ТЕРМІН: 20 БЕРЕЗНЯ 2017 РОКУ

3.Контроль за виконанням доручення покласти на керівника апарату районної державної адміністрації В.Білець.

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше