Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-06.12.11р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 2 грудня 2011 року № 693
м. Сокаль

Про підсумки роботи територіально –
господарського комплексу Сокальського
району за 9 місяців 2011 року

Для виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 30 листопада 2011 року №37 “Про підсумки роботи територіально-господарського комплексу Сокальського району за 9 місяців 2011 року”:

1.Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації (І. Шайнога) до 15 грудня 2011 року розробити заходи щодо недопущення зменшення виробництва продукції тваринництва.

2.ДПІ у Сокальському районі (А.Турколяк):

2.1.Посилити контроль за своєчасним та повним надходженням платежів до бюджетів усіх рівнів.

2.2.Активізувати роботу щодо погашення податкового боргу по платежах до бюджету підприємствами району.

3.Районній комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (В.Катерина) активізувати роботу по скороченню заборгованості з виплати заробітної плати.

4.Директору КП “Сокальтеплокомуненерго” В.Кіпеню забезпечити розрахунки за спожиті енергоносії, відповідно до укладених угод.

5.Начальникові відділу державної виконавчої служби Сокальського районного управління юстиції А.Пасічнику мобілізувати всі ресурси по збору коштів по оплаті за житлово-комунальні послуги.

6.Начальникові філії "Сокальський райавтодор" В.Квартируку максимально забезпечити підготовку наявної техніки для належного утримання доріг в зимовий період.

7.Керівникам територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, головам місцевих рад сприяти залученню іноземних інвестицій в економіку району.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше