Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 27.02.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

21 лютого 2017 року м.Сокаль № 59

Про внесення змін у додаток

до розпорядження голови

районної державної адміністрації

від 26 квітня 2013 року №184

У зв`язку з кадровими змінами в райдержадміністрації:

1.Внести зміни у додаток до розпорядження голови районної державної адміністрації від 26 квітня 2013 року №184 "Про утворення спостережної комісії Сокальської райдержадміністрації", виклавши склад спостережної комісії Сокальської райдержадміністрації у новій редакції згідно з додатком.

2.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Сокальської районної державної адміністрації від 12 квітня 2016 року №153 "Про внесення змін у додаток до розпорядження голови районної державної адміністрації від 26 квітня 2013 року №184".

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації В.Білець.

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше