Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 19 квітня 2007 року № 184
м. Сокаль

Про забезпечення соціального захисту
бездомних громадян Сокальського району на 2007 рік

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2007 року №54 – р ”Про затвердження плану заходів щодо забезпечення соціального захисту бездомних громадян на 2007 рік” та розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації № 259 від 22 березня 2007 року “Про забезпечення соціального захисту бездомних громадян Львівської області на 2007 рік”.

1. Утворити координаційну раду з розв’язання проблем, пов’язаних з наданням соціального захисту бездомним громадянам згідно з додатком.

2. Затвердити заходи щодо забезпечення соціального захисту бездомних громадян у 2007 році (надалі – заходи ), що додаються.

3. Начальникам управлінь, відділів, виконавцям розпорядження про хід виконання заходів подавати інформацію управлінню праці та соціального захисту населення щоквартально (до 25.06.2007 року; 25.09.2007 року; 25.12.2007 року).

4. Управлінню праці та соціального захисту населення (В. Огінський) узагальнену інформацію щоквартально до першого числа місяця, що настає за звітним періодом, подавати Головному управлінню праці та соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації В.Бойка.

Олексій Кінах


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше