Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення розпорядження – 01.02.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

26 січня 2017 року м.Сокаль № 43

Про організацію бухгалтерського

обліку та облікову політику

в районній державній адміністрації

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", наказу Міністерства фінансів України від 23 січня 2015 року №11 "Про затвердження Методичних рекомендацій з бухгалтерського обліку для суб’єктів державного сектору", з метою дотримання принципів послідовності ведення бухгалтерського обліку, методів і процедур при відображенні поточних операцій в обліку та складанні фінансової звітності:

1.Затвердити Положення про організацію бухгалтерського обліку та облікову політику в районній державній адміністрації, що додається.

2.Структурним підрозділам райдержадміністрації затвердити відповідні Положення своїми розпорядчими документами.

3.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 20 квітня 2015 року №111 "Про організацію бухгалтерського обліку та облікову політику в районній державній адміністрації".

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації І.Задолинну.

Перший заступник голови

районної державної адміністрації І.Р.ЗАДОЛИННА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше