Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 10.02.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

7 лютого 2017 року м.Сокаль № 48

Про затвердження детального плану території з метою визначення параметрів земельної ділянки для обслуговування торгово-відпочинкового комплексу в селі Заставне по вул.Вокзальній, 10 Угнівської міської ради (за межами населеного пункту)

Відповідно до статті 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 13 Закону України «Про основи містобудування», статей 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», розглянувши звернення громадянина Сайчука П.Г. від 24 січня 2017 року щодо затвердження проекту детального плану території, враховуючи протокол громадського обговорення від 3 жовтня 2016 року №1 та протокол засідання архітектурно-містобудівної ради від 21 жовтня 2016 року №8/16:

1.Затвердити детальний план території з метою визначення параметрів земельної ділянки для обслуговування торгово-відпочинкового комплексу в селі Заставне по вул.Вокзальній, 10 Угнівської міської ради (за межами населеного пункту).

2.Відділу організаційної роботи та інформаційної діяльності апарату районної державної адміністрації (Н.Перегінець) забезпечити оприлюднення розпорядження на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації.

3.Звернутись до Головного управління Держгеокадастру у Львівській області за отриманням дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації І.Задолинну.

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше