Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 01.02.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

26 січня 2017 року м.Сокаль № 42

Про затвердження Порядку погодження

встановлення додаткових стимулюючих виплат

та премій керівникам структурних підрозділів

Сокальської районної державної адміністрації

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 50, 52, пункту 14 розділу XI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року №15 «Питання оплати праці працівників державних органів» та Типового положення про преміювання державних службовців органів державної влади, інших державних органів, їхніх апаратів (секретаріатів), затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 13 червня 2016 року №646 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 червня 2016 року за №903/29033:

1.Затвердити Порядок погодження встановлення додаткових стимулюючих виплат та премій керівникам структурних підрозділів Сокальської районної державної адміністрації, що додається.

2.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Сокальської районної державної адміністрації від 14 листопада 2016 року №464 «Про затвердження Порядку погодження встановлення додаткових стимулюючих виплат і погодження встановлення премій керівництву структурних підрозділів Сокальської районної державної адміністрації».

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації І.Задолинну.

Перший заступник голови

районної державної адміністрації І.Р.ЗАДОЛИННА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше