Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 10.02.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОРУЧЕННЯ

7 лютого 2017 року м.Сокаль №3/02-06

Відповідно до статей 6, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання рішення XV сесії VІІ скликання Сокальської районної ради від 23 грудня 2016 року №219 "Про районний бюджет Сокальського району на 2017 рік", з метою ефективного і раціонального використання бюджетних коштів, збалансування районного бюджету у 2017 році, забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та розрахунків за енергоносії:

Р.Шведу, Р.Монастирському

1.Розробити конкретний план заходів з помісячним графіком їх виконання щодо економії бюджетних коштів, оптимізації видатків і мережі бюджетних установ та забезпечити потребу в коштах на виплату заробітної плати та розрахунки за енергоносії в повному обсязі. Скан-копії заходів надати фінансовому управлінню районної державної адміністрації.

Термін: до 9 лютого 2017 року

2.Забезпечити подання інформації про виконання зазначених заходів фінансовому управлінню районної державної адміністрації.

Термін: до 25 числа щомісячно

М.Паську, А.Крупнику, Р.Монастирському, Р.Шведу, В.Огінському, Т.Бугай, О.Міщуку, М.Михайлюк, А.Мандрику

3.Забезпечити утримання чисельності працівників, здійснення фактичних видатків на заробітну плату лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах, упорядкування структури штатної чисельності працівників у межах затверджених асигнувань на оплату праці, не допускаючи збільшення такої чисельності, крім випадків, пов’язаних з відкриттям (розширенням) установ та збільшенням кількості одержувачів відповідних послуг для задоволення суспільних потреб; установлення та здійснення нарахування надбавок, доплат, допомог, винагород, премій, інших заохочувальних виплат працівникам виключно в межах фонду оплати праці, затвердженого в загальному та спеціальному фондах бюджету, або власних доходів, отриманих від провадження господарської діяльності, планування видатків, пов’язаних із стимулюванням працівників кожної бюджетної установи, за умови забезпечення у повному обсязі за рахунок бюджетних коштів обов’язкових виплат із заробітної плати працівникам, інших соціальних виплат, видатків на проведення розрахунків за комунальні послуги та енергоносії всіх бюджетних установ, що належать до сфери управління відповідного розпорядника бюджетних коштів.

Термін: протягом 2017 року

4.Забезпечити проведення своєчасної та у повному обсязі оплати праці працівників бюджетних установ і розрахунків за енергоносії та комунальні послуги, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості з таких виплат.

Термін: протягом 2017 року

5.Створити постійно діючі комісії для проведення раптових перевірок відпрацювання робочого часу працівниками бюджетних установ. Перевірки проводити за участі представників керівництва районної державної адміністрації.

Г.Леоновій

6.Узагальнену інформацію про виконання заходів щодо економії бюджетних коштів, оптимізації видатків і мережі бюджетних установ подавати в департамент фінансів Львівської обласної державної адміністрації та використовувати під час проведення організаційних нарад, колегій.

Термін: протягом 2017 року

7.Контроль за виконанням доручення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації І.Задолинну.

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше